سرویس آشخانه | کد خبر: 27774
تاریخ انتشار: 1395/10/23 - 11:47:42

فرماندار مانه وسملقان در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی:

وحدت و یکپارچگی نظام، خواسته اصلی آیت الله هاشمی

فرماندار مانه و سملقان: اگر چه امروزه در نظام اسلامی ما جای خالی آیت الله هاشمی احساس می شود اما باید در خصوص فضای وحدتی که به وجود آمده حرکت کنیم زیرا حرکت و خواسته آقای رفسنجانی در جامعه اسلامی وحدت و یک پارچگی نظام در مقابل بدخواهان به انقلاب و رهبری نظام بود.
وحدت و یکپارچگی نظام، خواسته اصلی آیت الله هاشمی,آیت الله هاشمی+مراسم ارتحال+آشخانه+فرماندار مانه و سملقان

غلامرضا عوض زاده، فرماندار مانه و سملقان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری آشخانه در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد صاحب الزمان (عج) آشخانه گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در تمام سختی ها ی انقلاب اسلامی در کلیه مواقع ضروری و سیاست گذاری های دا خلی و خارجی نزدیکترین شخص به امام راحل و مقام معظم رهبری بودند.

وی گفت: تمام نگاه های آیت الله هاشمی رفسنجانی خدمت به انقلاب و نظام اسلامی بود که مردم هم از این رو در مراسم تشیع پیکر آن مجاهد راه انقلاب اسلامی قدر دانی خود را نشان دادند.

فرماندار مانه و سملقان افزود: اگر چه امروزه در نظام اسلامی ما جای خالی آیت الله هاشمی احساس می شود اما باید در خصوص فضای وحدتی که به وجود آمده حرکت کنیم زیرا حرکت و خواسته آقای رفسنجانی در جامعه اسلامی وحدت و یک پارچگی نظام در مقابل بدخواهان به انقلاب و رهبری نظام بود.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر