سرویس حرف مردم | کد خبر: 41471
تاریخ انتشار: 1396/11/24 - 21:21:08

پایگاه خبری آشخانه گزارش می دهد:

ناخوش احوالی زمین ورزشی روستای بازاره قارناس/ زمین چمن فوتبال وعده مدیران گذشته بوده

زمین فوتبال روستای بازاره قارناس بخش مانه این سالها حال و روز خوشی ندارد. این زمین فوتبال در اثر بی توجهی رها و حالا تبدیل به خرابه و چراگاه دام شده است .

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، زمین فوتبال روستای بازاره قارناس بخش مانه این سالها حال و روز خوشی ندارد. این زمین فوتبال در اثر بی توجهی رها و حالا تبدیل به خرابه و چراگاه دام شده است و هر بیننده ای که از کنار آن می گذرد و وضعیت آن را می بیند، دل آزرده از این همه بی توجهی می شود.

 

 

یکی از اهالی روستای بازاره قارناس با بیان این که حدود 5 سال از وعده زمین چمن فوتبال این روستا می گذرد، اظهار کرد: تا کنون هیچ اقدامی برای ساخت این زمین فوتبال صورت نگرفته است.

وی افزود: به مرور زمان دروازه ها معیوب و اکنون این زمین ورزشی تبدیل به خرابه  شده است.

وی با اشاره به گسترش و ساماندهی فضاهای ورزشی و به طبع کاهش آسیب های اجتماعی، عنوان کرد: لطفا مطالبات ما را به مسئولان برسانید، جوان ها در صورت نبود فضای تفریح و ورزشی به مواد مخدر گرایش پیدا می کنند.

وی یاد آور شد: این ها در حالی است که شوراها و دهیاری ها نیز به مطالبات ما منفعلانه، بدون پاسخ و پیگیری عمل می کنند.

 

 

کریمان رئیس ورزش و جوانان مانه و سملقان در گفتگو با پایگاه خبری آشخانه، در پاسخ به این مطالبه گفت: در شهرستان 170 روستا وجود دارد که رسیدگی مستقیم به مسائل ورزشی دور از انتظار است.
وی افزود: 17 زمین ورزشی روباز در شهرستان وجو دارد در حالیکه حتی مرکز شهرستان _آشخانه_ نیز فاقد زمین چمن است.
کریمان با بیان اینکه زمین چمن وعده ی مدیران گذشته بوده، عنوان کرد: نگهداری و ساماندهی فضاهای ورزشی از وظایف دهیاران بوده و پیگیری آن ها را می طلبد.

انتهای پیام/ فیروزبخت


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر